Svažte to!

Autor: on 17. 03. 2011 | Komentářů: 3x

Na první pohled byste si řekli: barevná plastová páska. Jenže patentovaný mechanismus dokáže zjednat vzorný pořádek v dílně, na zahradě i v bytě. Multifixer se hodí také na přenášení věcí a lze ho používat opakovaně. O co se přesně jedná?

Pod názvem Multifixer se skrývají různě dlouhé vázací pásky, jejichž mechanismus byl patentován. Můžete je obtočit kolem libovolného předmětu a jednoduše zafixovat. A později zase rozepnout a použít znovu. Pásky jsou doplněny háky, aby bylo možné ovázaný předmět kamkoliv zavěsit. Háky lze od pásků odepnout, aby bylo možné pásky použít i samostatně.

Díky Multifixeru můžete zapomenout na desítky provázků, drátků a řemínků, které se časem opotřebují nebo nenávratně ztratí.

Dost ale povídání, pojďme se raději podívat na fotky, které toho řeknou ještě víc.

Co si přejete zavěsit?

Nebo radši svázat?

Přenést?

Svázat a přenést?:)

Sada vázacích pásek stojí pár korun a pásky můžete používat opakovaně, podle toho, k čemu je budete potřebovat.

3 komentáře

 1. Jiří M.
  17. 03. 2011

  Nemohu najít cenu..?!Za kolik tuto sadu mohu pořídit?

  Odpověď
 2. Vit Fára
  18. 03. 2011

  Já jsem si již pořídil set LARGE a asi budu muset přikoupit ještě další. Moc šikovná věcička. Doslova se po tom zaprášilo a to mám v dílně pár věcí, ale i tak. Svázat s tím elementem či pověsit lze neuvěřitelné množství čehokoli. Jednoduché a důmyslné. Mohu jen doporučit. Je to hold japanské:-)

  Odpověď

Napište nám komentář