Soutěžte s naší mobilní prodejnou!

Autor: on 07. 06. 2013 | Bez komentáře

MALL.CZ vyráží na roadshow! S naší novou mobilní prodejnou objedeme v červnu 9 českých měst, hlavně těch, kde nemáme kamennou pobočku. Čekají vás prezentace našeho zboží a spousta zábavy. Pokud se na nás přijdete podívat, můžete vyhrát slevový kupón na nákup u nás.

roadshow

Co všechno najdete v naší mobilní prodejně?

Tak například občerstvení: kávu a limonádu, na vaše děti čeká spousta zábavy, her a soutěží. Máme tu showroom, kde si můžete vyzkoušet naše zboží, na své si přijdou maminky, tatínci i děti. Také můžete získat slevové poukázky na nákup v naší internetové galerii.
Po celou dobu vám bude k dispozici usměvavý personál, který se vším pomůže i poradí.

roadshow

Kde nás najdete?
Už jste byli v Liberci, nyní jsme v Jihlavě. Přehled měst, kam se chystáme, najdete na stránkách Jedeme k vám.

road_show

    Chcete vyhrát poukázky na nákup u nás?

  1. Přjďte naší mobilní prodejnu navštívit a vyfoťte se u ní. Fantazii se meze nekladou, můžete se vyfotit s naším personálem, s našimi výrobky, zkrátka tam, kde bude jasné, že jste se na mobilní prodejnu byli podívat.
  2. Seznam měst najdete zde.
  3. Fotografie můžete posílat na e-mail facebook@mall.cz až do 30.6. 2013 do půlnoci. Do předmětu zprávy napište Mobilní prodejna: Město, kde jste fotku pořídili.
  4. Nejpovedenější fotografie budeme pravidelně vystavovat na našem profilu na Facebooku.
  5. Z fotografií z každého města vylosujeme jednoho, který od nás obdrží slevový kupón v hodnotě 600 Kč. Celkem tedy 7 voucherů.

Těšíme se na shledání na naší roadshow!

Napište nám komentář