Soutěž se Šmouly o lístky do kina

Autor: on 08. 08. 2013 | Bez komentáře

Ptát se, jestli znáte Šmouly, určitě není třeba. Modrá je zkrátka dobrá. Chcete vidět jejich další dobrodružství v kině? Pojďte si zasoutěžit!

Šmoulové letos slaví svoje kulaté narozeniny. Před 55 lety stvořil komiks s modrými skřítky umělec Pierre Culliford pod pseudonymem Peyo.

smoulové

První film se Šmouly se objevil už v roce 1965. Největší úspěch zaznamenal seriál z let 1981-1989, který se vysílal i u nás. V té době už byli Šmoulové přeloženi do 25 světových jazyků.

smoulove

V roce 2011 natočil v USA režisér Raja Gosnell animovaný film Šmoulové, kde malí hrdinové prošli kouzelným portálem do našeho světa.

V těchto dnech má premiéru film Šmoulové 2. Opět se setkáte se starými známými postavičkami, jako je Taťka Šmoula, Mrzout, Nešika a velký nepřítel Šmoulů čaroděj Gargamel. Ten vytvoří pár stvoření, pojmenuje je Neplechové a doufá, že s jejich pomocí získá tajnou šmoulí esenci. Její složení zná pouze Šmoulinka a tak jí Gargamel unese do Paříže.

smoulove

Výherci lístků do kina na film Šmoulové 2

Eva Krátkoruká, Petra Sládečková, K. Pospíchalová, Lenka Tománková, Milan Fukárek, Marta Marešová, Marie Pechová, Sabina Liberdová, Jitka Bartosova, Martin Vidiševský, Barbora Stašicová, Kateřina Jozefy, Jaroslav Meruňka.

Gratulujeme a lístky zasíláme výhercům poštou!

Soutěž byla ukončena!

Napište nám komentář