Novinka na MALLu: Moderní set-top-box O2 TV je funkční na jakémkoli internetu

Autor: on 15. 03. 2016 | Bez komentáře

O2TV

Kvůli tomu, že si chcete dopřát kvalitnější televizní zábavu, už nemusíte přepisovat smlouvy. Moderní a rychlý set-top-box O2 TV s tarifem Air M na dva měsíce zdarma nejenže zabaví celou rodinu pestrou nabídkou kanálů…

Kvůli novému zařízení navíc nemusíte měnit poskytovatele internetu. A nakonec nepotřebujete ani kabel, můžete se připojit i do Wi-Fi sítě.

Užijte si zábavu bez kompromisů

V rámci tarifu O2 TV Air M si užijete nabídku 60 programů se záběrem pro celou rodinu, z toho 12 v HD kvalitě. O2 TV vám díky unikátní funkci Multidimenze umožní využívat všechny oblíbené funkce televize, jako jsou třeba zpětné zhlédnutí až 30 hodin dozadu, přepínání mezi souběžně hranými zápasy a kamerami na kanálu O2 Sport a nahrání více než 100 hodin vysílání. Kromě základní nabídky je k dispozici dalších třicet tematických kanálů od Disney Channel až po National Geographic a více než 700 skvělých filmů k zapůjčení v O2 Videotéce

Nepřepisujte smlouvy

Nemáte internet od O2? Nevadí, O2 TV funguje na každém internetovém připojení. Jediné, co potřebujete pro komfortní sledování televizních stanic, je rychlost připojení alespoň 6 Mbps.

Sledujte pořady kdykoli a kdekoli

Svoje oblíbené pořady v reálném čase si nemusíte nechat ujít, ani když jste zrovna mimo domov. V ceně set-top-boxu totiž máte také další 4 mobilní O2 TV pro váš mobil, tablet nebo PC.

O2TV2

Jednoduché zapojení

Set-top box zvládne jednoduše zapojit každý. Přes HDMI (případně SCART) kabel si propojíte set-top box se svou televizí a zařízení připojíte k internetu. Pak stačí už jen televizi zapnout a zadat přihlašovací údaje ke službě O2 TV Air M.

Set-top-box O2 TV s tarifem Air M na dva měsíce zdarma koupíte na MALL.cz za 1999 Kč, služba O2 TV vyjde na 399 Kč měsíčně.

Napište nám komentář